Posted by admin On Wrzesień - 17 - 2016 Komentowanie nie jest możliwe

Posiadam długoletnie doświadczenie w dziedzinie zakładów bukmacherskich – jednak przykre fakty są takie, iż straciłem duże pieniądze. I dopiero od roku wreszcie nie sponsoruję buków.
Co zatem się stało? Cóż, tak naprawdę wychodzę z takiego założenia, iż niegdyś zbytnio skupiałem się na tym, aby obstawiać sporą ilość spotkań. To oczywiście ma sporo sensu, lecz prawda jest taka, że bukmacherzy każdego dnia zarabiają bardzo duże pieniądze na właśnie tych ludziach, którzy w taki sposób grywają. A więc należy nieco zmienić własną strategię – o wiele lepszym wyjściem jest to by stawiać kilka spotkań na kuponie.
Ba, w sumie najczęściej kwestia jest taka, iż w zasadzie obstawiam wyłącznie jedno spotkanie – jednakże kurs jest dosyć wysoki, powyżej 2. Sądzę, że to wspaniałe, iż mogę poznać typy dnia: a więc są w naszym kraju doświadczeni typerzy, którzy z ogromną chęcią dzielą się własnymi typami. Lubię, gdy inni ludzie tak właśnie robią, ponieważ jeśli się znają, to zasadniczo są wielce pomocni. Chcę także nieco wspomnieć o psychice – czyli zasadniczo czymś bardzo wskazanym jest to by nie myśleć, iż OK jest to, aby ciągle grywać. Należy robić sobie przerwy – są one wskazane dla naszego zdrowia psychicznego.
źródło:
- http://dwdglaz.com.pl
- http://nautic.com.pl
- http://askme.com.pl
- http://www.seacsub.com.pl

Podobne artykuły

Comments are closed.